Różności (dla par i dla gości) > Wspólne mieszkanie

Czy ktoś z Was uprawiał warzywa na ogrodzie w skrzyniach?

(1/1)

Gusia88:
Czy ktoś z Was uprawiał warzywa na ogrodzie w skrzyniach? Tutaj https://www.lovethegarden.com/pl-pl/artykuly/wlasny-ogrodek czytam o takim rozwiązaniu i bardzo mnie to zaciekawiło. Na pewno wygląda to super, ale czy to się sprawdza i tak hodowane warzywa dają fajne plony? Ktoś wypowie się z własnego doświadczenia?

Walentowicz:
W przypadku większych ale i mniejszych upraw, warto też dobrze przygotować się do walki z chwastami - https://lowiczanin.info/pl/651_materialy-partnera/282912_srodki-ochrony-roslin-rodzaje-dzialanie-zastosowanie.html . Mamy na rynku sporo rodzajów pestycydów, na wiele chwastów, działa niestety tylko dobrze dobrana kombinacja środków.

Drochanna:
Moje próby uprawiania warzyw na balkonie kompletnie się nie udały. Mieszkam w śródmieściu, widocznie zanieczyszczenie powietrza było takie duże, że nie wytrzymały. Na moim balkonie dają radę wyłącznie pelargonie. Kupiłam silne nasiona w internetowym sklepie plantet.pl, wyrosły nadspodziewanie ładnie. Pięknie kwitną i są wyjątkowo odporne nawet na brak podlewania. Zobaczcie sami https://plantet.pl/pelargonia-rabatowa-f2-mieszanka-0-05g-nasiona
 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej