Autor Wątek: Rutyna  (Przeczytany 43345 razy)

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Rutyna
dnia: 03 Maja 2015, 17:35
Macie jakieś pomysły jak zapobiec temu, aby do wspólnego życia nie wdarła się rutyna, która podobno jako pierwsza zabija związek?

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rutyna
dnia: 03 Maja 2015, 19:04
Myślę, że jedną z rzeczy jest robienie choć jednej rzeczy wspólnie razem. My np. dwa razy w tygodniu chodzimy na ściankę wspinaczkową.

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rutyna
dnia: 03 Maja 2015, 21:49
Zgadzam się co do tego że trzeba robić coś razem, mieć jakieś wspólne zainteresowania , My chociaż oboje pracujemy w innych zawodach jesteśmy informatykami, nasze mieszkanie pełne jest sprzętów do naprawy (powiedzmy że lubimy sobie pogrzebać a przy tym dorobić) , ale uwielbiamy spontaniczne akcje . Np. w zeszłym tygodniu wróciłam w sobotę z pracy po 15 na stole czekały szybkie kanapki a obok wyprasowana sukienka jedyne co słyszałam to "wychodzimy za pół godziny" a potem 150km kino kolacja długi spacer brzegiem morza i noc w hotelu. Często zaskakujemy się w taki sposób , to rozbudza to wszystko nie ma mowy o nudzie. Ktoś kiedyś mówił że trzeba ciągle na nowo się zdobywać a nie raz zdobyć i odpuścić bo już mam

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rutyna
dnia: 29 Maja 2015, 21:37
My lubimy się wspinać. 2 razy w tygodniu jeździmy razem na ściankę :)

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rutyna
dnia: 30 Maja 2015, 10:48
Jagoda zazdroszczę :) zawsze chciałam się powspinać , niestety w naszej okolicy nie ma możliwości :(

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rutyna
dnia: 30 Maja 2015, 11:10
MEla, ale na pewno jest coś innego, co lubicie robić razem?

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rutyna
dnia: 30 Maja 2015, 11:33
Chciałabym spróbować właśnie czegoś szalonego , niestety obawiam się że narzeczony zachwycony nie byłby tym pomysłem :P Zawsze chciałam skoczyć ze spadochronem :) A razem ? hmm. wszystko robimy razem , w zasadzie oprócz pracy każdą wolną chwilę spędzamy razem, czasem w domu czasem gdzieś poza. Zwykle to jest pełen spontan, wstajemy od obiadu i jedziemy, gdzieś gdziekolwiek na cały weekend , a atrakcje znajdą się w trakcie. :) np weekend w górach , zupełnie nieplanowany, w piątek wieczór stwierdziliśmy że byłoby fajnie kiedyś pojechać (dla nas to wyprawa przez całą Polskę , godzinę później byliśmy już w samochodzie :) Jeździmy regularnie na targi elektroniczne :)

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rutyna
dnia: 30 Maja 2015, 13:21
Mela, no to super! Nieplanowany weekend w górach - uwielbiam! :)
Tylko... targi elektroniczne??? :) :)

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rutyna
dnia: 31 Maja 2015, 12:23
Targi elektroniczne???? ;D Romantycznie ;) Nie, no żartuję, bardzo mnie to zaintrygowało.

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rutyna
dnia: 01 Czerwca 2015, 17:43
Jesteśmy troszeczkę dziwną parą pod tym względem (INFORMATYCY ) uwielbiamy wszystko co elektroniczne , u nas nawet telewizor musi mieć połączenie z netem i super mega bajery. (telefony wymieniamy średnio co dwa miesiące na nowszy model :) każde z nas na ręku nosi smartwatch i pisze smsy z zegarka :) taki już mamy swój świat takie targi dla nas to jak weekend w SPA :)

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rutyna
dnia: 01 Czerwca 2015, 20:55
Jagoda zazdroszczę :) zawsze chciałam się powspinać , niestety w naszej okolicy nie ma możliwości :(
Ale powiem Ci, że to nic wielkiego u nas też niestety nie ma profesjonalnych, dużych ścianek, zaledwie kilkumetrowa ścianka w galerii handlowej.

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rutyna
dnia: 01 Czerwca 2015, 21:49
Niestety u nas nawet takich nie ma . :) ale jak następnym razem będziemy mieli wolny weekend poszukam czegoś niedaleko (czyt . w promieniu 200km) :) czasem fajnie jednak byłoby coś zaplanować bo nasi rodzice i znajomi już przestali do nas wpadać niezapowiedzianie . Ostatnim razem jak jego rodzice przyjechali na kawę w niedzielę rano my byliśmy akurat na molo .

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rutyna
dnia: 02 Czerwca 2015, 11:37
Mela, bardzo mi się podoba pomysł i koncepcja takich spontanicznych, wspólnych wyjazdów :)

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rutyna
dnia: 02 Czerwca 2015, 13:58
Przynajmniej nie ma mowy o rutynie czy nudzie :) To świetnie wpływa na relację , mówię Ci zaskocz tak kiedyś narzeczonego, zabierz go gdzieś niezapowiedzianie , na pewno będzie zachwycony :) Bardzo miła odmiana od codziennych obowiązków :)

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Rutyna
dnia: 18 Czerwca 2015, 09:20
zaskocz tak kiedyś narzeczonego, zabierz go gdzieś niezapowiedzianie , na pewno będzie zachwycony :) 
Ja spróbuję w ten weekend :)