Różności (dla par i dla gości) > Wspólne mieszkanie

Swoje czy wynajmowane?

(1/7) > >>

Maksineczka:
Jak u Was to będzie wyglądało? Po ślubie będziecie mieszkali (mieszkacie) w swoim mieszkaniu/domu czy wynajmujecie?

Marta:
My na szczęście mieszkamy już od roku na swoim. Odziedziczyłam mieszkanie po babci i dzięki temu nie musimy się bujać z żadnymi kredytami do końca życia.

Kasia77:
No niestety nie stać nas na kupienie swojego M3, o budowie domu nie wspominając. Póki co, planujemy wynajmować coś przez rok, a później zobaczymy. Może wygramy w totka? :) Trochę mnie to dołuje, bo większość naszych znajomych mieszka już "na swoim", mogą meblować, remontować, urządzać, jak im się podoba. A my nic, Bo ciągle u kogoś. I jak tu myśleć o dzieciach?

Jagodaaa:
Kasia nie martw się. Z dwojga złego lepsze to niż mieszkanie u teściów - tak, jak w moim przypadku. To dopiero będzie brak swobody :(

Kasztanka:
Kasia nie martw się. Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija. Solidaryzuje się z Tobą i łączę w bólu - my również będziemy wynajmowali.... ostatnio zaczęłam się interesować kredytem, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie. Kredytem na mieszkanie rzecz jasna.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej