Autor Wątek: Teściowie  (Przeczytany 22086 razy)

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Teściowie
dnia: 21 Stycznia 2015, 19:34
Teściowie to temat, który w jakiś sposób łączy się ze wspólnym mieszkaniem, życiem. A to jest miejsce, aby trochę na nich ponarzekać... ewentualnie pochwalić ;D

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Teściowie
dnia: 21 Stycznia 2015, 23:35
Świtny pomysł :) Mój przyszły teść jest ok, ale "mamuśka"... straszna!!! N ie rozumie czegoś takiego, jak prywatność, przychodzi i grzebie mi w szafkach, zagląda do szaf, zadaje napastliwe pytania... okropność!

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Teściowie
dnia: 25 Stycznia 2015, 10:25
Moja teściowa wie lepiej, co jest dobre dla innych osób i nie szanuje ich decyzji. Kiedy się poznaliśmy byłam wegetarianką, a ona zawsze, kiedy przychodziliśmy na obiad, potajemnie "przemycała" to potraw mięso. Poczęstowała mnie nawet ciastkami, które zjadłam bo wyglądały normalnie. Po wszystkim okazało się, że ciastka miały w środku skwarki.

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Odp: Teściowie
dnia: 28 Stycznia 2015, 13:09
Po wszystkim okazało się, że ciastka miały w środku skwarki.

No nie!! Co za bezczelność!! Udusiłabym jędzę :) Jak można coś takiego zrobić!!!!!!

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Teściowie
dnia: 29 Stycznia 2015, 19:54
Po wszystkim okazało się, że ciastka miały w środku skwarki.

No nie!! Co za bezczelność!! Udusiłabym jędzę :) Jak można coś takiego zrobić!!!!!!

No właśnie nie wiem... ale w najbliższą niedzielę robię obiad, na który zaprosiłam teściów. Przygotuję potrawkę z królika. Ona się nią brzydzi, choć nigdy nie  jadła, a o tym, co było w potrawie powiem jej po wszystkim :D Zemsta będzie słodka :)

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Teściowie
dnia: 30 Stycznia 2015, 19:43
Kurde, to ja chyba będę odmieńcem ;) z Moją teściową dogaduję się lepiej, niż z własną matką. Jest wyluzowana, w nic nie wnika, nie wtrąca się, niewieloma rzeczami się przejmuje. Trudno się przy niej stresować i trudno jej nie lubić :)

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Teściowie
dnia: 31 Stycznia 2015, 13:00
Kurde, to ja chyba będę odmieńcem ;) z Moją teściową dogaduję się lepiej, niż z własną matką. Jest wyluzowana, w nic nie wnika, nie wtrąca się, niewieloma rzeczami się przejmuje. Trudno się przy niej stresować i trudno jej nie lubić :)

Wowwww, Kasztanka, gdzie Ty taką teściową znalazłaś?? A może tak ją sobie wychowałaś? ;)

Kasia77

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja +10/-0
    • Zobacz profil
Odp: Teściowie
dnia: 31 Stycznia 2015, 14:55
Kasztanka, ja też większych zarzutów do swojej teściowej nie mam, ale nie żeby od razu aż tak ją lubić, jak Ty swoją ;)
Moja jest ok, zn nie narzuca się, nie w trąca, więc fajnie. Ale też jest dość zimną osobą, więc jakoś specjalnie się z nią nie spoufalam.

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Teściowie
dnia: 31 Stycznia 2015, 21:24
Kurde, to ja chyba będę odmieńcem ;) z Moją teściową dogaduję się lepiej, niż z własną matką. Jest wyluzowana, w nic nie wnika, nie wtrąca się, niewieloma rzeczami się przejmuje. Trudno się przy niej stresować i trudno jej nie lubić :)

Wowwww, Kasztanka, gdzie Ty taką teściową znalazłaś?? A może tak ją sobie wychowałaś? ;)

W Gdańsku moja droga, w Gdańsku. Tobie już nie - bo zajęta jesteś, ale wszystkim Twoim i swoim wolnym koleżankom polecam Pomorze ;) Choć oczywiście z przymrużeniem oka, bo to nie kwestia lokalizacji tylko po prostu charakteru człowieka. A moja teściówka mazłoty. Oby po ślubie szatan z niej nie wyszedł ;)

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Odp: Teściowie
dnia: 27 Lutego 2015, 07:45
Kasztanka - takie zagrożenie jest zawsze, że dopiero po ślubie pokaże na co ją stać.... ale to raczej z mężami tak bywa, nie z teściowymi, więc raczej nie masz czym się przejmować :)

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Teściowie
dnia: 11 Maja 2015, 17:09
Mnie zawsze babcia powtarzała że "Teściowa nie rodzina" więc pamiętajcie jaka by nie była z nią ślubu nie bierzecie nikt nie każe wam się spotykać częściej niż to konieczne.

Chociaż ja na swoją nie narzekam ,czasem ma niestety bardzo jasno określone poglądy i nie można się z nimi nie zgodzić żeby nie wywołać kłótni ale źle nie jest .

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."

Menis

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja +0/-0
  • Fotografia ślubna, kamerowanie.
    • Zobacz profil
    • Fotograf ślubny zakopane
Odp: Teściowie
dnia: 19 Maja 2015, 12:30
Tak się narzeka, opowiada dowcipy o teściach, teściowej. Ale mam siostrę, która nie wiem jak by pogodziła pracę i opiekę nad synem, który cały czas choruje i nie może chodzić do przedszkola, a teściowa i mama na przemian opiekują się dzieckiem. Jeśli jeszcze się mieszka z mamą lub teściową w jednym domu to jest naprawdę luksus, tylko trzeba mieć z nimi dobre relacje - trochę chęci :)
Szukasz profesjonalnego fotografa na ślub? Sprawdź sesja ślubna zakopane.
Sesja w plenerze? Nie ma sprawy - piękne góry w Zakopanem będą dla nas inspiracją :)

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Teściowie
dnia: 26 Maja 2015, 21:57
Menis, czasami dobre chęci naprawdę nie wystarczą :)

Jagodaaa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Teściowie
dnia: 29 Maja 2015, 21:41
Menis, czasami dobre chęci naprawdę nie wystarczą :)
To prawda!!!

Mela

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja +4/-0
    • Zobacz profil
Odp: Teściowie
dnia: 03 Czerwca 2015, 15:05
Mojej siostry teściowa to tzw "CIĘŻKA" kobieta , Jest wpatrzona w synka jak w święty obrazek , (podziwiam siostrę przejawia dobre chęci nawet była z nim tam na święta dwa tygodnie) Ale niestety skończyło się to melisą na dobranoc. Otóż jego mama nadal traktuje go jak małe dziecko , Michałek , Michaś , Michałcio , "Misiaczku może mamusia zrobi ci herbatkę" chodziła za nim przez te dwa tygodnie krok w krok . Mówi że idą z psem na spacer ona idzie z nimi . idą do pokoju po chwili ona przyłazi i nie rozumie że Michaś ma 30lat i żonę. Tutaj naprawdę dobre chęci nie wystarczą bo nawet jej własny syn nie chce tam jeździć a co dopiero synowa... i nikt mi nie wmówi że do dobrych relacji z taką teściową wystarczą dobre chęci. Bo ja jestem cierpliwa ale bym ją chyba normalnie udusiła po dwóch dniach.

« Ostatnia zmiana: 03 Czerwca 2015, 15:08 wysłana przez Mela »

"Jest światło i nieustający dzień tam, gdzie panuje miłość."