Przygotowania do ślubu i wesela > Zapraszanie na ślub, goście na weselu

Zaproszenia dla rodziców

(1/3) > >>

Mela:
Cześć dziewczyny !
Jak w temacie , zastanawiam się nad zaproszeniami dla rodziców , Wesele organizujemy sami, rodzice doradzają jednak wszystko organizujemy i załatwiamy sami (tak chcieliśmy żeby uniknąć żalów i pretensji) .Dlatego zastanawiamy się czy nie wręczyć rodzicom jakoś tak bardziej oficjalnie zaproszeń (znalazłam na allegro za kilka zł specjalne dla rodziców i świadków) co myślicie ?

Kasztanka:
Hmm... kurczę to trudno wyczuć... bardzo wszystko zależy od tego, jacy są Wasi rodzice. Np. moja matka byłaby pewnie urażona, że zapraszam ją tak, jakby była jakąś obcą osobą. A teściowa zupełnie odwrotnie - bez takiego zaproszenia pewnie by się nie pojawiła. Oszaleć można :)

Mela:
No właśnie u mnie może być podobnie teściowa na pewno byłaby zachwycona czymś takim, ale za to moja mama raczej nie dlatego nie wiem co robić . Czy dawać zaproszenia i narażać się na obrazę z jednej strony czy nie dawać i sprawić przykrość teściowej.

Marta:
To może zaproś w taki sposób tylko teściową? Tylko czy Twoja mama, jeśli się dowie, nie poczuje się jednak urażona?

Mela:
No właśnie tego nie wiem , niby nie chce zaproszeń ale jak sie dowie że teściowa dostała to pewnie poczuje się gorsza...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej