Przygotowania do ślubu i wesela > Zapraszanie na ślub, goście na weselu

Zaproszenia ślubne - gdzie można kupić

(1/4) > >>

nikola1511:
Jest wiele stron w necie gdzie można kupić zaproszenia ślubne. Ja skorzystałam z usług sklepu internetowego www.z-milosci.pl , zaskoczyli mnie bardzo niską ceną, możliwością wyboru koloru, tekstu do zaproszeń. A wy gdzie zamawiałyście :)

Jagodaaa:
A co myślicie, o ręcznie robionych zaproszeniach? Wiem, że dużo z tym roboty, ale zastanawiam się, czy to nie będzie fajniejsze.

Marta:
Ręcznie robione zaproszenia, tzn przez młodą parę, bo wydaje mi się, że o to tutaj chodzi, to bardzo fajna sprawa... tylko, że chyba trzeba mieć do tego zdolności plastyczne, których niestety nam obojgu brak :/

Kasztanka:
Ręcznie robione zaproszenia to bardzo fajny pomysł, ale może załóżmy do tego oddzielny wątek, bo jednak temat tej dyskusji powinien być inny :)

ewafotografia:
Zaproszenia ślubne można kupić na allegro, ale tam w sumie ostatnio wszyscy maja bardzo podobne wzory i w gruncie rzeczy jest to trochę masówka. 
Fajne zaproszenia można znaleźć na targach ślubnych. Ostatnio trafiłam na stronę http://fabrykazaproszen.pl/ byłam na chwilę na targach ślubnych [Uwaga uwaga] w Radomiu :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej