Autor Wątek: Poznanie przez Internet  (Przeczytany 11158 razy)

Marta

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja +6/-0
    • Zobacz profil
Poznanie przez Internet
dnia: 22 Grudnia 2014, 20:59
Takie czasy :) Choć ludzie często się z tego śmieją, faktycznie przez Internet można poznać kogoś... z kim zwiąże się na poważnie. A ja jestem tego najlepszym przykładem. Dla żartu zarejestrowałam się w jednym z serwisów randkowych, zaczęłam pisać z kilkoma facetami... i jeden został do dziś :) Kilka lat temu bym w to nie uwierzyła :)

Natalia

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Poznanie przez Internet
dnia: 28 Grudnia 2014, 22:09
Ale nie jesteś jedyna ;) Ja mojego narzeczonego poznałam na niechlubnym portalu fotka.pl ;)  i to po tym jak stwierdziłam, że mam dość internetowych znajomości
odczytałam jeszcze od niego wiadomośc i doszłam do wniosku, że dam mu szansę ;) i niecały rok po pierwszym spotkaniu mi się oświadczył ;)

Niesia

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Poznanie przez Internet
dnia: 29 Grudnia 2014, 15:02
Trzeba przełamywać konwenanse.

Maksineczka

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 249
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Poznanie przez Internet
dnia: 30 Grudnia 2014, 09:46
Ale nie jesteś jedyna ;) Ja mojego narzeczonego poznałam na niechlubnym portalu fotka.pl ;)  i to po tym jak stwierdziłam, że mam dość internetowych znajomości
odczytałam jeszcze od niego wiadomośc i doszłam do wniosku, że dam mu szansę ;) i niecały rok po pierwszym spotkaniu mi się oświadczył ;)

HEhehe to chyba nie żałujesz, że dałaś mu szansę ;)

Moja kuzynka, która w ten weekend brała ślub, poznała swojego męża na Badoo (chyba tak się to pisze).

Kasztanka

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 253
  • Reputacja +7/-0
    • Zobacz profil
Odp: Poznanie przez Internet
dnia: 03 Stycznia 2015, 21:56
A macie może jakąś koncepcję w co się ubrać na pierwszą randkę na żywo????nie wiem czy lepsza "mała czarna" z cekinami na dekolcie czy raczej ta "mała biała" obok http://www.tivesti.pl/modne/sukienki.html?
Majkaa30 a Ty przypadkiem nie spamujesz??

Anyway - mi się wydaje, że nie ważne w jakich okolicznościach poznajemy swoją drugą połówkę, ważne, aby to było do końca życia :)

Magiczna

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Poznanie przez Internet
dnia: 14 Stycznia 2016, 11:30
Poznałam kilku ciekawych facetów przez Internet. Co prawda mojego przyszłego męża poznałam w inny sposób. Nie znaczy to jednak, że w Internecie nie ma ciekawych ludzi. To czasami to bardzo podobne do nas osoby tylko po drugiej stronie monitora :)

alicjakob

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
    • cena energii
Odp: Poznanie przez Internet
dnia: 16 Lutego 2016, 13:20
to dlaczego ja napotykam samych dziwaków, co takiego piszecie, że się wam udaje?

juliana

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Poznanie przez Internet
dnia: 25 Lutego 2016, 17:38
Teraz większość par poznaje się przez internet bo jest to znacznie łatwiejsze nic nie szkodzi napisać a mozna poznac tę drugą połówkę ;)

StudioKonsultacjiŚlubnej

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
    • Zapraszamy do nas :)
Odp: Poznanie przez Internet
dnia: 26 Lutego 2016, 16:52
to dlaczego ja napotykam samych dziwaków, co takiego piszecie, że się wam udaje?

Trzeba mieć chyba po prostu szczęście... Jednym się udaje, a innym nie :-\